Rollupy Ścianki
wystawiennicze
Stojaki pod banery Trybunki
meble eventowe

Listwy, ramy, OWZ Stojaki na ulotki Outdoor
stoiska targowe

Wydruki
wielkoformatowe

o nas

Dlaczego Kento?

Nasza firma działa na rynku już od dziesięciu lat, co pozwoliło nam zyskać zaufanie i lojalność licznych Klientów. Naszymi atutami są również duże stany magazynowe systemów wystawienniczych , rygorystyczne przestrzeganie norm jakości oraz ekspresowy serwis. Dzięki temu agencje reklamowe mogą mieć pewność, że otrzymują od nas i oferują swoim Klientom tylko sprawdzone produkty, które spełnią ich oczekiwania w 100 procentach. Gwarantujemy również, że przygotowana przez nas oferta będzie również aktualna w trakcie jej realizacji.

 

 

Wśród naszych propozycji znajdą Państwo m.in. ścianki i ramy wystawiennicze, rollupy reklamowe oraz wydruki UV i tablice reklamowe. Do wykorzystania w celach promocyjnych oferujemy również banery oraz stojaki do nich oraz szeroki wybór produktów outdoor takich jak potykacze, tablice i gabloty.

 

Co oferujemy?

  • Systemy tylko wysokiej jakości.
  • Produkty demo – systemy pozbawione naszych logotypów z neutralną grafiką, które można wypożyczać w celu prezentacji u Klienta.
  • Realizacje nawet w 24h – duże stany magazynowe i druk 7 dni w tygodniu non stop.
  • Stronę No Name – strona wyposażona w identyfikację Agencji będzie bardzo pomocna w wirtualnej prezentacji produktów.
  • Pomoc graficzną – kiedy grafika wymaga poprawy lub potrzebny jest ekspresowy projekt wówczas oferujemy usługi naszego Pogotowia Graficznego.
  • W Outlecie wystawienniczym można znaleźć niesamowite okazje, systemy wystawiennicze sprzedawane za przysłowiową złotówkę! Można również wystawić własne produkty, które wykorzystane na jednej imprezie zajmują już tylko miejsce w magazynie.

…a przy porannej kawie warto zaglądnąć na naszego bloga, gdzie można przeczytać dużo ciekawych artykułów - nie tylko poświęconych wystawiennictwu.

„(…) nie obsługujecie klientów końcowych?”

To częste pytanie, z jakim się spotkamy. Odpowiedź zawsze brzmi: nie, nie obsługujemy.
Każdy Klient Końcowy, który do nas trafia jest przekierowany i obsługiwany przez naszego Partnera działającego na danym obszarze Polski.

Chcesz zostać naszym Partnerem? Zyskać nowych Klientów? – kliknij poniższy link!

Zapraszamy do kontaktu

 

Jeżeli chcesz otrzymywać nowe informacje
o naszych produktach podaj adres e-mail
w polu poniżej:

Kento na facebooku jesteśmy na Google Plus